Kirjuta alla petitsioonile, et nõuda AS Balticovo munade müügi lõpetamist Eesti poekettides! Petitsiooni koos allkirjadega edastame Eesti poodidele, mis müüvad Balticovo mune.

Hiljuti avaldati värske videomaterjal Balticovo Lätis asuvatest munakanafarmidest. Materjalilt selgub, et sealsed kanad elavad kohutavates tingimustes. Nad veedavad oma elu kitsikuses, paljud kanad on vigastatud, kaotanud suure osa sulgedest või murdnud oma jalad. Elusate kanade keskel leidub puurides ka surnud kanu, kelle kehad on juba lagunema hakanud. Läti veterinaaramet on avaldanud, et ettevõtte on nii sel aastal, kui ka mullu rikkunud seadust ja tuhandete eurode väärtuses trahve saanud, kuid paraku on trahvid liiga väikesed ega avalda ettevõttele märkimisväärset majanduslikku mõju.

Eestis müüvad Balticovo mune poeketid Rimi, Selver, Maxima ja Comarket. Sellisel julmal viisil toodetud puurikanade munad on täielikus vastuolus ühiskonna väärtushinnangutega. Seetõttu oleme tarbijate ja kodanikena mures ja palume tungivalt nimetatud poekettidel näidata, et nad hoolivad loomade heaolust ja loobuda võimalikult ruttu AS Balticovo munade müügist.

Balticovo kanalad

Vaata pilte Balticovo kanalatest siit

Petitsioon peokettide survestamiseks loobuda Balticovo toodangust

Lupupeetud poe juhtkond

Hiljuti avaldati värske videomaterjal Balticovo Lätis asuvatatest munakanafarmidest. Materjalilt selgub, et sealsed kanad elavad kohutavates tingimustes. Nad veedavad oma elu kitsikuses, paljud kanad on vigastatud, kaotanud suure osa sulgedest või murdnud oma jalad. Elusate kanade keskel leidub puurides ka surnud kanu, kelle kehad on juba lagunema hakanud. Läti veterinaaramet on avaldanud, et ettevõtte on nii sel aastal, kui ka mullu rikkunud seadust ja tuhandete eurode väärtuses trahve saanud, kuid paraku on trahvid liiga väikesed ega avalda ettevõttele märkimisväärset majanduslikku mõju.

Eestis müüb Balticovo mune teiste hulgas ka teie poekett. Sellisel julmal viisil toodetud puurikanade munad on täielikus vastuolus ühiskonna väärtushinnangutega. Seetõttu oleme tarbijate ja kodanikena mures ja palume näidata, et hoolite loomade heaolust ja loobute võimalikult ruttu AS Balticovo munade müügist.

Lugupidamisega

**teie allkirjad**

3,960 allkirjad = 40% eesmärk
0
10,000

Jaga seda oma tuttavatega:

   

Pärast allkirjastamist saabub meilile kinnituskiri. Kliki seal leiduvale lingile, et allkiri arvestatud saaks!