Kas teadsid, et 80% riikides puuduvad loomkatseid keelustavad seadused?

Et umbes 50 000 looma kasutatakse julmades kosmeetikatestides iga aasta?

Vaid üks koostisaine tootes võib põhjustada vähemalt 1400 looma surma?

Kosmeetikabränd The Body Shop koostöös Cruelty Free Internationaliga on algatanud kampaania “Igavesti loomkatsete vastu”, mille eesmärk on  kokku koguda 8 000 000 allkirja üle maailma, et loomade piinad ilu nimel igaveseks ja igal pool lõpetada!  Kampaania kutsub üles keelustama loomkatsetamist kosmeetikatööstuses nii valmistoodete kui koostisosade puhul üle kogu maailma  ÜRO üldkogus vastuvõetava lepingu alusel. Tegemist on läbi aegade suurima kosmeetikatööstuses loomkatsetamise keelustamise kampaaniaga!

“The Body Shopis usume kirglikult, et kosmeetika nimel ei pea kannatama ükski loom ja loomkatsetamine on iganenud, julm ja ebavajalik. Teeme koostööd Cruelty Free Internationaliga, et viia läbi meie seni kõige ambitsioonikam ja mahukam kampaania loomkatsete keelustamiseks kosmeetikatööstuses.” – Jessie Macneil-Brown, The Body Shopi rahvusvaheliste kampaaniate ja korporatiivse vastutuse vanemjuht.

Ka Loomade Nimel aitab sõna levitada ning tulevikku saad paremaks muuta ka sina!

 

ALLKIRJASTA PETITSIOON SIIN: http://www.thebodyshop.com/ban-animal-testing

Nimekirjaga firmadest, kes ei kasuta loomkatseid, saad tutvuda siin: http://www.crueltyfreekitty.com/list-of-cruelty-free-brands/

allikas: The Body Shop

 

Igavesti loomkatsete vastu!