Kuidas hakata taimetoitlaseks? Kuidas hakata veganiks? Neid küsimusi küsitakse iga päevaga üha sagedamini. Kui oled samuti veganiks hakkamist kaalunud, on meie “Taimetoidu teejuht” just sinu jaoks! Põhjusi hakata taimetoitlaseks on mitmeid:

  • Loomade kannatuste vähendamiseks
  • Tervise parandamiseks taimse toidu abil
  • Keskkonnasõbralikuma elu nimel
  • Uudishimust veganluse vastu

starter

Olgu põhjus milline tahes, oled vastu võtnud hea otsuse! Soovime aidata sul seda otsust ellu viia ja oleme selleks koostanud põgusa sissejuhatuse, et aidata sul veganlusega algust teha. Lae alla taimetoidu teejuht ja too oma kööki uus värskus!

Loomade Nimel on koostanud brošüüri Taimetoidu teejuht, millest saad teada, mis on veganluse eelised, kuidas valmistada täisväärtuslikke roogi, millised toorained sinu köögis olema peaksid ja milliseid vegantooteid Eesti poodides leida võid.

 

Teejuhi allalaadimiseks liitu Loomade Nimel uudiskirjaga e-posti teel:

 

Sinu e-posti aadress

Kui soovid teksti saada endale trükiformaadis, siis külasta mõnda Loomade Nimel üritust Tallinnas, Tartus või mujal. Kui soovid saada teejuhte suuremas hulgas, et pakkuda neid nt poes või kohvikus, mõne ürituse või projekti raames (näiteks koolis või ülikoolis), võta meiega ühendust meili või telefoni teel.

P.S Kui pead meie tööd oluliseks, siis hakka meie toetajaks siin.