Loomade Nimel missiooniks on kutsuda meie ühiskonnas esile muudatusi, mis parandaksid kõikide loomade elu. Seisame loomade kasutamise lõpetamise poolt intensiivkasvatuses, meelelahutuses ja loomkatsetes. Oma missiooni poole liigume erinevate kampaaniate ja ürituste abil. Meie eesmärgiks on paljastada süstemaatilist loomade väärkohtlemist, mida loomi kasutavad ettevõtted ise pigem avalikkuse eest varjaks. Oluline osa meie tööst on ka alternatiivi pakkumine praegusele loomade ärakasutamisele rajatud eluviisile. Peame oluliseks tutvustada loomasõbralikku eluviisi, eeskätt taimetoitlust. Meie arvates on ühiskonna teadlikkuse tõstmine loomi ja toitumist puudutavatel teemadel hädavajalik viis vajalike muutuste elluviimiseks.

Praktilised väljundid meie töös

  • süstemaatilise loomadevastase julmuse ja ebaõigluse paljastamine (nt “Seavabrikute” ja “Karusnaha loo” kampaaniad). Lisaks tõstame inimeste teadlikkust filmiõhtutel, infolaudades ning regulaarsetes postitustes sotsiaalmeedias ja kodulehel.
  • loomasõbraliku eluviisi propageerimine (nt “Vegan väljakutse”, “Taimsed jõulud”, “Taimetoidumess”, vegan õhtusöögid ja piknikud, infolauad tänavatel ja üritustel, kus jagame lendlehti ja suhtleme inimestega)

tegemised