fur

Esmaspäeval, 13. veebruaril kell 11 arutab Riigikogu maaelukomisjon loomade eestkoste organisatsiooni MTÜ Loomus algatatud pöördumist keelustada karusloomakasvandused Eestis. See on ajalooline hetk ja vajame sinu toetust!

Kõik loomasõbrad ja karusnahavastased oodatud erakorralisele meeleavaldusele, 13.02 kell 10 Riigikogu ette. Suurbritannia, Holland, Austria, Horvaatia ja paljud teised Euroopa riigid on tänaseks jõudnud karusloomakasvanduste keelustamiseni ning on aeg selle eesmärgini jõuda ka Eestis.Karusloomade kasvatamine tõstatab mitmeid eetilisi küsimusi ja seab kahtluse alla loomade heaolu. Loomi kasvatatakse kitsastes puurides ning neile ei tagata tervisekahjustuste korral arstiabi, karusloomadel on tihti täheldatud stressile viitavat käitumist ja loomad on kinni püütud loodusest, mis on neile omane kodukeskkond. Karusnahk on luksuskaup, mille tootmine ei ole sugugi inimese eluks hädavajalik. Peale selle on karusloomakasvandustel ka keskkonda saastav omadus.

Nüüd on käes aeg, et teha oma hääl kuuldavaks ja üheskoos seista nende eest, kes ise ennast kaitsta ei oska. Haara kaasa plakatid, sõbrad ja oma vankumatu tahe maailma paremaks muuta ning tule meeleavaldusele!

Palun registreeri end ka järgneval lingil, et saaksime meeleavaldust paremini planeerida: https://goo.gl/forms/3URnNrhmuM0IHOM23

Kohtume riigikogu ees!

 

Erakorraline meeleavaldus karusloomade kaitseks Tallinnas!