Anita Jürson – Loomade Nimel kampaaniate koordinaator ja kõneisik

Anita osales esimest korda Loomade Nimel üritusel aastal 2008 ning on sellest ajast saadik olnud pidevalt organisatsiooni tööga seotud. Ta on aastate jooksul täitnud erinevaid ülesandeid ning omab hetkel vastutusrikkamat kohta organisatsioonis kui kunagi varem. Hoolimata väljakutsuvast tööst näeb Anita seda suurepärasena võimalusena end arendada ning loomade heaks midagi tähendusrikast ära teha. Tema huvideks on reisimine, psühholoogia, keelte õppimine ja lugemine.

1048755_595383520482757_297359850_oMartin Garbuz – Loomade Nimel Tartu piirkonna koordinaator

Martin on organisatsiooniga Loomade Nimel aktiivsemalt seotud olnud alates 2007. aastast. Aastate jooksul on ta osalenud mitmete suuremate kampaaniate ja ürituste korraldamises. 2013. aastal asutas ta koos teiste vabatahtlikega Loomade Nimel Tartu grupi, mis on nüüdseks tegutsenud üle aasta ja korraldanud erinevaid üritusi filmiõhtutest vegan õhtusöökide ja arutlusringideni. Aktivismis on tema jaoks oluline pidev enesetäiendamine ja mõtestatud töö. Hetkel õpib ta hispaania filoloogia magistrantuuris.

10610947_833900893310354_6148326598159808975_nMaarja Laineviir- vegan toiduürituste koordinaator

Maarja liitus Loomade Nimel organisatsiooniga 2014. aasta sügisel. Tema oluliseks ülesandeks on Tartus vegan õhtusöökide korraldamine.
Maarja liitus organisatsiooniga, kuna tema soov on teha kõik endast olenev, et loomade heaks maailmas muutusi esile kutsuda. Lisaks võtab ta aktiivselt osa teistest Loomade Nimel üritustest ja kampaaniatest. Hetkel õpib ta Tartus rekreatsioonikorraldust.

Rando Liiva – Uudiskirja peatoimetaja

Rando leidis tee Loomade Nimel organisatsiooni 2014. aastal. Tema vastutab igakuise uudiskirja korrapärase väljaandmise eest ja aitab ürituste korraldamisega.
Rando on veendunud, et tänapäeval on inimeste -ja loomadevaheline suhe väga vildakas. Loomi vaadeldakse esemete, ressurssi ja meelelahutusena ning selline suhtumine on võtnud kujutlematud mõõtmed. Enda poolt tahab ta anda parima, et loomade heaks võimalikult palju ära teha.
Hetkel õpib Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja kommunikatsiooni.

Marta Limmert – Tartu filmiõhtute koordinaator ja uudiskirja toimetaja

Marta on organisatsiooniga tihedamalt seotud alates 2013. aastast, kui asutatud sai Tartu vabatahtlike grupp. Loomaõiguslus on teda paelunud varemgi, kuid selles vallas aktiviseerumiseni viis Loomade Nimel organisatsiooniga liitumine. Sellest ajast on Marta aidanud korraldada erinevaid üritusi, aga põhiliselt vastutab ta filmiõhtute ja uudiskirja sisu loomise eest. Aktivismi juures peab ta oluliseks avatud suhtlemist ning usub, et iga vabatahtlik peaks oma tööd suunama vastavalt sellele, millist inimest püütakse kõnetada. Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis magistrantuuris semiootikat ja kultuuriteooriat ning huvitub eelkõige looma- ja looduskaitsest, matkamisest ning kunstist-käsitööst.