• Toeta meie tegevust! Oleme vabatahtlikest koosnev organisatsioon, mis majandab ennast toetajate annetustest. Paraku nõuab tõhus loomade õiguste eest seismine materiaalseid ressursse, mis seab tegevuskavale teatud piirid. Aita meil kasvada, et saaksime järjest suuremaid projekte ette võtta ja loomade jaoks rohkem ära teha.  Kui soovid meile annetada, palume Sul kaaluda meile püsiannetuse tegemist. Nii piisaks kas või mõnest eurost kuus, et aasta peale kokku anda oluline panus meie töösse!

Annetuse vormistamiseks vali sobiv pank ja kliki vastaval lingil, mis viib su püsiannetuse vormistamise lehele (saad seal andmeid enne kinnitamist vabalt muuta):

SEB

Samuti võid annetuse vormistada oma internetipangas käsitsi: (EE291010220206182220, Loomade Nimel Toetusselts MTÜ)

  • Hakka vabatahtlikuks! Otsime pidevalt erinevate oskustega inimesi, kes meid igapäevatöös aidata saaksid. Võimalusi, kuidas meid aidata on palju: alates infolaudades inimestega suhtlemisest ja ürituste korraldamisest kuni tekstide tõlkimise ja kirjutamiseni. Kui soovid vabatahtlikuks hakata, siis palun täida ära vabatahtlike ankeet ja võtame Sinuga kindlasti ühendust!
  • Näita üles kaastunnet kõigi loomade suhtes. Vähenda loomse toidu osakaalu oma menüüs. Pürgi taimetoitluse poole, sest konkurentsitult enim loomi kannatab toiduainetööstuses. Taimetoitlaseks hakkamine säästab aastas hinnanguliselt 90 looma elu. Loe taimetoitlusest põhjalikumalt Eesti Vegan Seltsi lehelt.